Leigh Bardugo. Šešėlis ir kaulas.

BARDUGO, Leigh. Šešėlis ir kaulas [romanas]. Iš anglų k. vertė Tėja Luna. Vilnius: Aukso pieva, 2016. 320 p.
Grišų trilogija, I knyga.

– Čia įvyko kažkokia klaida, – kimiai atsakiau. – Aš nieko nedariau. Nežinau, kaip mes išgyvenome.

Pirmas sakinys: Tarnai vadino juos malenčkiais – mažaisiais vaiduokliukais.

O čia knyga – IG galių įrodymas. Pradėjo ūžti vos ne visa skaitytojų bendruomenė. Pradėjo girti autorę ir jos romanus. Pradėjo sutartinai laukti serialo. Pradėjo dalintis nuotraukomis, kaip skaito net tie, kurie neskaito. Na ir žinoma, pradėjo dalintis knygų nuolaidomis ir akcijomis.

Ir ką? Netiesioginė reklama instagrame tikrai galinga. Prireikė ir man. Gerai kad nenusipirkau visos trilogijos. Nepatiko.

Šiaip YA fantastiką tai mėgstu. Kodėl nepatiko ši? Siužetas gal ir visai įdomus, nežinai, į kokį fantazijų pasaulį pakliūsi. Nežinai, į kokių įvykių sūkurį pateksi ir kokius nuotykius patirsi. Netikėtumo faktorius šioks toks yra.

Bet kad ir kokia gera būtų mintis, kad ir koks įmantrus siužetas – tik vienas personažas gali viską sugadinti. Alina… Ech.. Čia klaida, aš nieko nežinau, aš nieko nemoku, esu kvailutė, galinti tik paklapsėti blakstienomis, kur jau ten kažkokie tai šviesos burtai.

Tie paklapsėjimai blakstienomis tikriausiai ir buvo paskutinis lašas. Pakaks. Perskaičiau, bet kažkaip nebesinori tokių banalokų ir gal kiek per daug vaikiško stiliaus istorijų.

Abejoju, ar verta bandyti skaityti kitas knygas. Gal tiesiog suteikti šansą serialui.

Įrašo “Leigh Bardugo. Šešėlis ir kaulas.” komentarų: 1

  1. Atgalinė nuoroda: Gwenda Bond. Įtarūs protai. | kaskaityti.lt

Komentavimo galimybė išjungta.