Septyneri

Šiandien tinklaraščiui kaskaityt.lt – septyneri metai! Žiū – netrukus jau ir dešimt – o, pasak statistikos, knygas skaityti nelabai linkusių piliečių šalyje – tai gana reikšmingas skaičius. Na o aš per metus perskaičiau 57 knygas. Buvo visokių, ir įdomesnių, ir nelabai… bet bent keletą paminėti tikrai reikia.

Mėgau, mėgstu ir visada mėgsiu lietuvių literatūrą. Kad ir koks geras vertėjas būtų… originalą skaityti daug įdomiau, ar ne? Tiesa, patinkančią knygą rasti nelengva, kartais pasitaiko tokių juokingų ir/ar visai neskaitomų… bet ieškoti verta. Tingintiems – rekomenduotinas ketvertukas būtų toks (ir mėgstantiems ir istoriją, ir fantastiką ir šiaip, katinus):

Parulskis tamsa ir partneriai magdale_smukles_merga Kokono Balades martinaitis

Fantastika – ir mokslinė, ir maginė, ir dar visokia kitokia – irgi niekaip neišnyksta iš šio tinklaraščio. Ir dar greitai neišnyks, nes būtent to žanro skaitytinų knygų sąrašas tikrai ilgas.

Sachta  Howey_pamaina weir_marsietis  Strugackij_Sunku buti dievu   vagner_like_gyvi  Glukovskis_Metro2034

Dar porą naujų rašytojų, kurie knygas rašo viena po kitos, ir galo nematyt, bet kurios – tikras skaitymo džiaugsmas… Guillaume MUSSO (romanuose kartais pasitaiko ir kasdienio gyvenimo mistikos) ir Diane CHAMBERLAIN (kaip visos Picoult knygos perskaitytos, bet vis dar norisi ko nors panašaus…).

Chamberlain_Pribuvejos  Chamberlain_Dingusi duktė Chamberlain_Pries_audra Musso_Rytoj Musso_Angelo kvietimas

Dar buvo ir detektyvų, iš šiaip knygų, kurių net nepavyko pabaigti.. ir garsiai reklamuotų, bet nuvylusių…. Kaip visada. Ir kaip visada yra knygų, kurios kaip ir nelabai pritampa prie ankščiau išvardintųjų, bet kurios turi kažką tokio, kas išskiria jas iš tos visos knygų gausybės. Kaip tik gavosi septynetukas. Toks:

Landay_Apginti sunu Maccann_Pasaulis nuostabus Burton_Miniatiuristas Gordon_Gydytojas prisipazistu paskutines-apeigos Cia as varatarius

Ar radote ką nors įdomaus? Tikiuosi!

Ir dar kartą ačiū, kad skaitote!