Melissa Hill. Niekada nesakyk niekada.

Hill_Niekada nesakyk niekada HILL, Melissa. Niekada nesakyk niekada [romanas]. Iš anglų k. vertė Jovita Liutkutė. Vilnius: Alma littera, 2011. 423 p.

—To susitikimo nebus, – purtydama galvą burbtelėjo Keitė, nors, kaip prisidėjusi prie draugų paskelbto tosto nenoromis kėlė taurę, jos akys žybtelėjo. – Po penkerių metų mūsų septyniukė vis dar bus draugai ir norės susitikti? Patikėkite, to niekada nebus.
Ir ji buvo teisi.

Nesuklysiu, pasakiusi, kad tai viena iš dažniausių frazių: niekada nesakyk niekada…. Nieko naujo, gal net banalu, gal net nesudomintų, jei ne mažytė rekomendacija – paskaityk, visai smagi knyga, netgi šioks toks intrigos kabliukas yra.

Paskaičiau. Tai tikrai atostogų knyga Nr. 1. Lengva, paprasta, smagi. Linksma, paprasta ir moteriška. (Labiausiai man patiko Lėja, su savo konditeriniais gebėjimais ir vairavimo negebėjimais). Kažkuo net priminė Nusivylusias namų šeimininkes. Netgi tas intrigos kabliukas tikrai yra. Koks? Keletas draugų baigia koledžą ir susitaria susitikti po penkerių metų. Nesusitinka. Kodėl? Paskaitykit ir sužinosit.

Tokioms vienadienėms knygoms laiko negaištat? Niekada nesakyk niekada….

Reklama