POST Kryžkelė 2016 m.

PropagandaPOST Kryžkelė / Propaganda, MENAS, laisvė: propaganda mene, menas propagandoje.

Vieta: Gubernijos alaus bravoro rūsiai
Data: 2016 m. gegužės 13 d.
Kaina: nemokamai

Kai gūglės paklausiau, ką gi ji žino apie šių metų POST Kryžkelę, ji, neskaitant kelių pranešimų apie būsimą renginį, nežinojo beveik nieko.  „Ar man vienam atrodo, kad jeigu šiomis dienomis vienu metu kalafiorų kaina pakiltų iki 15 eurų, Birutė išleistų haiku dvitomį, o Paksas ištekėtų už Gražulio, to niekas nepastebėtų?“ paklausė vienas prozininkas savo feisbuko paskyroje…

Informacijos trūkumas labai ir nenustebino, tuo labiau, kad renginys buvo apie propagandą mene, o ne medijose. Ir pati diskusija įdomi tikriausiai ne kiekvienam (bet juk aktuali!); nelabai suprantantiems, apie ką čia kas diskutuos, susigaudyti padėjo Birutė Salatkienė ir Gintautas Mažeikis. Pastarasis tikriausiai sugebėtų suprantamai ir įdomiai papasakoti apie bet ką ir bet kokiai auditorijai.

Renginys vyko labai nestandartinėje aplinkoje – autentiškuose alaus gamyklos rūsiuose, tikriausiai pačioje istoriškiausioje Šiaulių vietoje. Jau vien ką reiškia tos vietos aura, o dar tinkami vaizdai ir gera muzika. Tiesiog daug daug teigiamų įspūdžių vienu metu.

Informacija feisbuke: čia

 

Reklama