Guillaume Musso. Angelo kvietimas.

MUSSO, Guillaume. Musso_Angelo kvietimasAngelo kvietimas [romanas]. Iš prancūzų kalbos vertė Donata Pleskevičienė. Vilnius: Baltų lankų leidyba, 2012. 384 p.

Kaip vaikystėje guosdavo mylimas pliušinukas, taip dabar ramina telefonas. Švelnus, raminantis, hipnotizuojantis ekranas. Jis suteikia pasitikėjimo bet kokioje situacijoje ir leidžia greitai su bet kuo susisiekti, atverdamas visas galimybes… (psl. 10).

Bet ar kada pagalvojote, kas būtų, jei jį pamestumėt? Ne, ne tą paprastutį, kuriame net fotoaparato nėra, bet tą išmaniausią, kuriame… O, ko tik jame nėra…

Štai jums ir siužetas romanui. Kuo tikriausiam, realiausiam detektyvui.

Dedu pliusą. Man patiko. Nesudėtingas, smagus ir greitas skaitinys, įvykių pakanka, intriga išlaikyta iki pat pabaigos. Patiko ir citatos prieš kiekvieną skyrelį (jų šaltiniai kruopščiai surašyti knygos gale). Skaitykite, atsipalaiduokite, mėgaukitės.

Ir nemėtykite savo telefonų.

Pradėjusi drebėti atsistojate uždaryti lango. Atsirėmusi kakta į stiklą stebite naktyje tebešviečiančius kelis žibintus ir galvojate, kad kitame miesto gale galbūt sėdi kažkoks žmogus, prikaustęs akis prie jūsų telefono ekrano, su pasimėgavimu tyrinėja niekam nežinomas jūsų privataus gyvenimo kerteles ir telefono viduriuose sistemingai ieško jūsų dirty little secrets…