John Katzenbach. Profesorius.

Katzenbach_ProfesoriusKATZENBACH, John. Profesorius [romanas]. Iš anglų kalbos vertė Inga Rosenaitė. Vilnius: Tyto alba, 2014. 470 p.

Metas pradėti, pasakė sau. Liko taip mažai laiko.

Detektyvų manija. Paskutiniu metu jų skaitau nemažai. O faktas – vienas. John Katzenbach yra ir liks detektyvų karalius (gerai, antras po Agatos Kristi). Nes jei ieškai tikro detektyvo, o paieškoms laiko nėra – imk Katzenbach knygas. Nusivylęs neliksi.

Gerai, kad tų knygų ne viena (nors ir ne tiek daug, kiek norėtųsi). Šioji man ypatingai patiko. Dėl to Profesoriaus. Dėl jo ligos ir kaip (tikrovėje to tikriausiai nebūna…) ji (taip, taip – liga) gelbsti net žmonių gyvybes. Geriau, nei bet kokie policininkai (šitie turėtų įsižeisti. Visiško gyvenimo saulėlydžio sulaukęs senukas apsisuko žymiai geriau).

Knyga puiki. Užtenka ir įtampos, ir netikėtumų. Kartais gal ir per daug. Ir dar tas visas tinklas. Internetas. Toks jausmas, kad jis – tai milžiniškas vandenynas. O mes plaukiojame ir matome, kas yra paviršiuje. Na, gerai, dar kartais vieną kitą metrą ir po vandeniu. O kas žemiau? Tai kas žemiau – knygoje. O kas dar žemiau? Garantuoju, perskaitę knygą kažin, ar norėsite tai sužinoti.

Ką gi. Kai kitą kartą bus detektyvų badas, bibliotekoje tereiks susirasti raidę K….

Įrašo “John Katzenbach. Profesorius.” komentarų: 1

  1. Atgalinė nuoroda: John Katzenbach – Profesorius at Būkime įdomūs sau ir kitiems!

Komentavimo galimybė išjungta.