Mindaugas Lukošaitis. Žydai. Mano istorija. Jėzus Kristus.

Lukosaitis parodaVieta: Šiaulių dailės galerija.
Data: 2015 m. rugsėjo 19 d.
Kaina: 1,16 Eur

Dar viena paroda, apie kurią vos išgirdusi jau žinojau, kad būtinai turiu tai pamatyti. Pamačiau. Ir, nors daug ką rasti galima ir internete, gyvai – daug įdomiau.

Nors entuziazmo lyg ir nedaug. Tai yra, piešiniai taip stipriai nesmogia, kaip perskaityta knyga, pamatytas filmas, ar galų gale tas Vilniaus kamerinio teatro spektaklis, kuriame vienu momentu tikrai sėdėjau išsižiojusi ir amo netekusi.

Bet tai, kaip jie nupiešti! Tai, kaip jie išdėstyti ir iškabinti. Tai, kiek jų daug! Kai iš tolo matai vieną, o prikišusi nosį prie pat – visai kitą. Linijos, kurios kai kada tikrai nuvylė (juk čia kažkokie eskizai?) ir kitos linijos, kurios tiek daug pasakoja, kad gali žiūrėti žiūrėti ir vis randi ir randi visokiausių detalyčių ir užuominų… Tikros, bet tuščios gatvės, tikri, bet palikti namai. Ir (ne) žmonės. Ką gi jie išdarinėjo….

Beje, autorius pripažintas vienas įdomiausių Lietuvos jaunųjų menininkų, savo darbus jau spėjęs parodyti ne tik Europai, bet ir pasauliui. Tad pamatyti tikrai verta, ypač pieštukų gerbėjams.

Reklama