Peter James. Tiesa.

James Tiesa

JAMES, Peter. Tiesa [romanas]. Iš anglų k. vertė Arvydas Malinauskas. Kaunas: Jotema, 2012. 480 p.

Mes visi ko nors bijome.

Baimės, įtampos, netikėtumų ir šiek tiek nusipezėjimo. Panašių dalykų ir tikėjausi, išskyrus gal paskutinį punktą: kažkuriuo momentu istorija ėmė panašėti į tos šventojo gralio ieškojimų, naikinimų, atskleidimų ir panašių dalykų romanus, tad pradėjau galvoti, kad nelaimingajai Siuzanai tuoj gims vaikas, su pakaušyje įspaustais trimis šešetais.

Bet fantazijos taip toli nenuklydo: detektyvas yra beveik tikroviškas. Eilinei (o gal ir nelabai eilinei) porai kaip pradeda nesisekti, tai pradeda… Reikia ko nors griebtis, kad ir šiaudo. Šiaudas pasirodo toks nemenkas, prikaupęs pinigų, galių, ir sugebėjimų bauginti. Gąsdinti. Brrrr…

Detektyvams turiu tik vieną reikalavimą: akys neturi merktis, kai juos skaitai. Neprailgo man ir tie beveik pusė tūkstančio puslapių. Ką skaityti yra, minčių ir visokių įdomių pastebėjimų irgi yra. Toks įspūdis, kad autorius prisirinko visokių sparnuotų posakių ir citatų ir jų visur prikaišiojo. Gerai tai ar ne, nežinau, bet tekstas nėra vien tik bėk, gelbėkit, šauk, myliu, negaliu.

Užskaityta. Kada nors pasidomėsiu ir kitomis autoriaus knygomis.

Įrašo “Peter James. Tiesa.” komentarai: 2

  1. Šita Peter James knyga yra viena nykiausių. Siūlau griebti kitas – tikrai bus gerokai smagiau 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.