Padaryk iš manęs jungiklį

Vieta: Šiaulių dramos teatrasAura_Jungiklis-4850
Data: 2015 m. gegužės 14 d.
Kaina: 4,35 Eur (15,00 Lt) (B: 3;7;).

Po šito šokio spektaklio šiek tiek baiminausi, kad gal tokie renginiai ne man. Bet ENTER medijų festivalis suteikė dar vieną progą, dar vieną šokio spektaklį.

Debesų atlasas. Tai buvo pirma mintis. Nors spektaklio metu skambėjo kiti tekstai, man vis neišėjo iš galvos tie ateities klonai. Ir dar daug visokių kitokių minčių, iš įvairių knygų, ar filmų, bandančių praskleisti ateitį. Kas bus, kur einam, kas laukia. O gal tereikia atidžiau pažiūrėti  ir tą ateitį galima pamatyti jau dabar? Tikriausiai…. Kam sekasi sunkiau, gali ateiti į spektaklį.

O čia tai jau reginys. Galima buvo ir nefilosofuoti apie ateities ar dabarties perspektyvas, o mėgautis reginiu. Vaizdais, garsu, judesiai. Taip, tai tikrai buvo kažkas tokio, nepaisant popieriukų šiurenimo, traškučių maišiukų plėšimo, kramtymo (kodėl žmonės visada tokie išalkę?)  ir tradicinių žaidimų su telefonais.

O kas buvo nealkanas ir sugebėjo pakelti akis nuo savo telefonų, tikrai pamatė. Kad yra šiaip šokio spektakliai, ir ne šiaip, ir kad šitas tikrai buvo tikrai ne šiaip. Visai kitas šokis. Ir kitas lygis. Labai rekomenduoju tai pamatyti (prieš tai rekomenduoju pavalgyti ir laikinai išsiskirti su mobiliaku).

Kauno šokio teatras „Aura“
Idėja, muzika, garso dizainas – Antanas Jasenka
Choreografija – Birutė Letukaitė
Kostiumai – Olesė Kekienė, Birutė Letukaitė
Šviesos — Vladimiras Šerstabojevas
Technologija: MOTUS – sukurta TZM Kūrybinė Laboratorija
Šokėjai: Anna Karen Gonzalez Huesca (Meksika), Ema Nedobežkina, Francesco Dalmasso (Italija), Gintarė Marija Ščavinskaitė, Israel Ismael Infante Salazar (Meksika), Kyrie Oda (Japonija), Paulius Prievelis, Siri Elmqvist (Švedija).
Tekstai: ištraukos iš Leonido Donskio knygos „Verità Parallele“ („Paralelinės tikrovės“), George‘o Orwello knygos „Gyvulių ūkis“, Danielo Kahnemano knygos „Mąstymas, greitas ir lėtas“.

Reklama