Tess Gerritsen. Dingusios.

Gerritsen Dingusios

GERRITSEN, Tess. Dingusios [detektyvinis romanas]. Iš anglų k. vertė Paulina Kruglinskienė. Kaunas: Jotema, 2013. 368 p.

– Per daug, – sumurma Olena. – Matėme per daug. (psl. 197).

Atsargiai. Jei pradėsite skaityti šią knygą vakare, didelė tikimybė, kad liksit be miego… Nes ją užversti ir išjungti šviesą tikrai reikia stiprybės. Seniai taip bebuvo. O tai dar tik pirmoji skaityta šios autorės knyga….

Gal ir nieko ypatingo, tipiška istorija, netikėtos mirtys, nelegalai, žmonių prekyba, papirkta žiniasklaida ir korumpuota valdžia… Ir išsamūs skrodimai tarsi skaitytojas irgi ruoštųsi tapti tos srities specialistu. Kaip tik galvoju, kad mažai skaitau detektyvų, kad sunku rasti įdomių, kurie tikrai įtrauktų. Ir štai tau – kaip tik toks, pasirodo, jau yra mano rankose.

Ir ta intriga… Paskaitysiu dar dar ir dar truputį. Ir dar puslapiuką. Ir dar. Tikrai geras jausmas, jau seniai buvo ką nors panašaus patyrusi.

Patiko. Ar ir kitos Gerritsen knygos tokios?

Įrašo “Tess Gerritsen. Dingusios.” komentarai: 2

  1. Vakar nakti baigiau skaityti sios autores knyga “Kaulu sodas“. Neimanoma atsiplest buvo, ir uzmigt neimanona jei nepaskaitai dar ir dar ir dar…rekomenduoju superine knyga! Butinai paskaitysiu sia knyga “Dingusios“. 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.