Jean. M. Auel. Arklių slėnis.

Auel_Pirmykste moteris 2AUEL, Jean, M. Arklių slėnis. [romanas]. Iš anglų k. vertė Giedrė Tartėnienė. Kaunas: Obuolys [i.e. MEDIA INCOGNITO, 2013]. 736 p.
Antroji serijos „Žemės vaikai“ knyga.

Staiga moterį perliejo lyg nuojauta, lyg suvokimas. (psl. 81).

Kažkokia neutrali knygą: nėra už ką girti, kritikuoti lyg irgi nėra už ką. Aila, prakeikta ją užauginusios genties, keliauja ieškoti savų. Tuo tarpu du avantiūristai broliai irgi keliauja ieškoti kažko, lyg ir Didžiosios Motinos Upės ištakų. Turbūt jau aišku, kad šių klajūnų keliai ankščiau ar vėliau susikirs.

Šioje dalyje smagiausia skaityti apie Ailos atradimo džiaugsmus. Išmokti  tobuliau medžioti, prisijaukinti arklį, atrasti dar neatrastas galimybes. Kitiems patiks broliai avantiūristai. Jų kelyje – įvairiausi pirmykščių žmonių gyvenimai – nuo mamutų medžioklių iki laivų statybos.

Visa kas liko – meilė. Lygiai tokia pati, kokia bus ir po milijonų metų. Gera idėja pamažu virsta meilės romanu. Bus matyt. Skaitau trečią dalį.

Įrašo “Jean. M. Auel. Arklių slėnis.” komentarai: 2

  1. As jau treciosios nebeiveikiau. Pradejau: meiles seiles, keliones per gentis ir t.t. Nutariau, kad neverta. Ta pati istorija buvo su D. Gabaldon “Svetimsale“. Pirma knyga idomu, antra dar kaip ir kaip, o jau toliau…

Komentavimo galimybė išjungta.