Ne į temą, bet…

Benamiai kaciukaiŠis tinklaraštis – išskirtinai tik apie knygas. Bet kai yra puiki galimybė kam nors padėti – negalima nepadaryti išimties.

HUSSE yra maisto šunims ir katėms, kuris pristatomas į namus, lyderis visame pasaulyje. Visame pasaulyje HUSSE dalyvauja įvairiausiose socialinėse iniciatyvose. Šiandien visi, neabejingi gyvūnams, ir vėl kviečiami kartu padėti alkstantiems ir nupirkti jiems skanaus ir pilnaverčio maisto.

Šį kartą dovanoti dar paprasčiau: už kiekvieną nupirktą maisto pakuotę HUSSE tokią pat pakuotę padovanos. Prisijungti gali visi norintys, apsilankę tinklapyje www.husse.lt.

 Akcijos metu dovanotas maistas bus skirtas gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ ir gyvūnų maisto banko globotiniams. Šios organizacijos globoja ne tik beglobius, bet ir įvairiose sudėtingose gyvenimo situacijose atsidūrusių šeimininkų gyvūnus.

 Paramos beglobiams gyvūnams akcijos organizuojamos jau ne pirmą kartą. Per rudenį sėkmingai įvykusią akciją „Padovanok maisto benamiui gyvūnui“, geros valios žmonės paaukojo 857,39 kg skanaus ir pilnaverčio HUSSE maisto, kuris buvo perduotas „Pifo“ globotiniams.

 Renginyje, inicijuotame gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ ir Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto studentų, gyvūnams neabejingi šiauliečiai aukojo lėšų benamių gyvūnų gerovei.

 Husse kviečia visus, kurie myli gyvūnus, pasidalinti šia naujiena ir prisidėti prie jų gerovės.

 Daugiau informacijos www.husse.lt ir www.pifas.org.

Reklama