Algimantas Čekuolis. Staigmenos ir kiti žinomi dalykai.

Nemėgstu žiūrėti televizoriaus: neįdomios banalios laidos, pasenę šimtą kartų matyti filmai, atsibodę neprofesionalūs veidai. Neįdomu. Nors, kaip ir visur, pasitaiko išimčių. Ir viena iš jų yra Čekuolis su savo laidom, tiesa, laidų žiūriu mažai bet knyga tai tikras lobis.

Skaitydama vis galvojau, kiek daug aš nežinau… Informacijos aplinkui dabar labai daug, bet ji tampa tokia nebesvarbi, nebeįdomi, nebepastebima.  Čekuolis viską surenka, susistemina ir patiekia ant lėkštutės. Skaitykite ir mėgaukitės. Tikrai nežinojau, kad Albanijoje vis dar laikomasi kraujo keršto tradicijų, kad Belgijoje ne taip gražu ir ramu, kaip atrodo. Ir tikrai būčiau geriau supratusi bulgarus ir jų darbo stilių, jei ankščiau būčiau perskaičiusi apie šalyje klestinčią korupciją.

Seniai skaičiau tokią paprastai, įdomiai, patraukliai, profesionaliai parašytą knygą, tinkančią bet kokios kategorijos skaitytojui.

Taigi, ar tikrai žinote, kaip ten buvo su ta vėliava, kurią rusų kareivėliai iškėlė ant Reichstago griuvėsių? O kas padėjo mūsų civilizacijai pamatus? Atsakymai – Čekuolio knygoje, o čia kelios ištraukos.

——————–
Įvertinimas: ***
(* vienkartinė, ** gal ir nieko, *** noriu turėti namie).